Firma 

 

SIERPNIOWA PROMOCJA

 

10% kupon rabatowy na produkty Olivari ważny do 31.08.2018 
Kupon o nazwie
olivariBIAMAR
ul. J.P. Woronicza 31 lokal 45
02-640 Warszawa
tel. 22 851 69 66
email: biamar@biamar.pl


 


Oferujemy znakomitej jakości klamki mosiężne do drzwi oraz okien firm: Olivari, Linea Cali, Valli&Valli, DND, Manital, Mandelli, Salice Paolo, Colombo. Posiadamy szeroki wybór klamek z kryształami, gałek drzwiowych, pochwytów, kołatek, odbojów oraz innych akcesoriów drzwiowych i meblowych.

W naszej ofercie znajdują się także certyfikowane zamki oraz wkładki patentowe, yale do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych firm takich jak:
SAB Serrature, Mottura, Keso, Evva oraz Iseo. 
 

Gwarantujemy: oryginalność produktów, 20 lat doświadczenia na rynku okuć budowlanych. 
 

Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa, pomiaru, montażu i wymiany zamków oraz klamek.


 


Klamki do drzwi firmy Linea Cali - Wszelkie prawa zastrzeżone
 Wszystkie nasze produkty są nowe i oryginalnie zapakowane. Kryształowe klamki Linea Cali to produkty sygnowane znaną marką Swarovski. Klamki tego producenta umożliwią ujednolicenie stylu wnętrza domu czy mieszkania. Poszczególne serie produktów mogą mieć swoją kontynuację w klamkach okiennych, pochwytach drzwiowych, wieszakach łazienkowych oraz odbojach drzwiowych. Produkty z całą pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami naszej firmy.
 


 

Historia Olivari

100 lat historii produktów Olivari

Podczas swojej stuletniej historii firma Olivari zawsze dążyła do uzyskania maksymalnej jakości swoich produktów, polegając na kreatywności najlepszych projektantów i architektów. Skrupulatność, dążenie do innowacyjności i praca z pasją to wartości charakteryzujące wszystkich członków rodziny Olivari pracujących w firmie


BIOCHROME® jest ekskluzywnym wykończeniem produktów Olivari, chroniącym środowisko naturalne.

W 2005 roku Dział Badań i Rozwoju Olivari wynalazł unikatową metodę ekologicznego chromowania mosiądzu.
W wytwarzaniu powłoki BIOCHROME® używany jest trójwartościowy chrom zamiast powszechnie stosowanego w tradycyjnym chromowaniu sześciowartościowego chromu, szkodliwego zarówno dla zdrowia jak i środowiska.


SUPERFINISH® jest wyjątkowo odporną powłoką objętą trzydziestoletnią gwarancją.

SUPERFINISH® jest odporny na wszystkie czynniki sprzyjające korozji: zasolenie, wilgotność, kwaśne deszcze, promieniowanie UV i duże wahania temperatury. Produkty z wykończeniem SUPERFINISH® są rekomendowane do użytku w regionach nadmorskich, miejscach intensywnego użytkowania jak hotele, sklepy i budynki użyteczności publicznej.

Nowe wykończenie klamek Olivari - Superfinish Antracyt

Nowe wykończenie to bardzo ciemny odcień szarości z metalicznym połyskiem. Jest ono trwalsze i odporniejsze od standardowych rozwiązań, dzięki czemu klamki o tym wykończeniu posiadają 10-letnią gwarancję.

 

       
Klamka Luce Mesh Swarovski Linea Cali 360 stopni