BIAMAR - klamki do drzwi

BIAMAR Warszawa - Ekskluzywne klamki do drzwi oraz zamki drzwiowe.

Świadczymy usługi w zakresie montażu oraz wymiany zamków, a także zakupionych w naszym sklepie klamek drzwiowych oraz innych produktów.

W ofercie posiadamy wysokiej jakości włoskie klamki do drzwi, gałki drzwiowe, pochwyty drzwiowe, uchwyty wpuszczane do drzwi, klamki z kryształami Swarovski, gałki meblowe oraz inne akcesoria drzwiowe. Większość z oferowanych produktów wykonanych jest z odlewów mosiężnych. Oferujemy wyroby znanych firm takich jak: Linea Cali, Olivari, Colombo, V&V, Salice Paolo, Mandelli, Manital, Dnd, Mariani, M&T, Frascio. Tym co wyróżnia produkty tych marek spośród innych na rynku to najwyższa jakość wykonania, precyzja oraz dbałość o najmniejsze detale. Wszystko to sprawia, że oferowane przez nas produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
Klamki Linea Cali lub Olivari umożliwią Państwu ujednolicenie stylu wnętrza domu, mieszkania bądź biura. Poszczególne serie produktów mogą mieć swoją kontynuację w klamkach okiennych, pochwytach drzwiowych, wieszakach łazienkowych oraz odbojach drzwiowych. Produkty tych firm z całą pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Precyzja wykonania, jakość chromów i sposób montażu są na najwyższym poziomie. Bogata gama wzórów, kolorów i dodatków umożliwia stworzenie oryginalnego wnętrza dopasowanego do indywidulanych potrzeb.

 

Wybierając dobrej jakości klamki drzwiowe, nadajemy naszym drzwiom niepowtarzalego designu.
Wzbogacenie mosiężnej klamki o skórę, ceramikę lub kryształ Swarovski nadaje jej oryginalnego wyglądu, a tym samym staje się ważnym dodatkiem każdych drzwi.

 

Istnieje możliwość odbioru zamówionych produktów. Prosimy o wcześniejszy kontakt.

Informacja: tel. 22 851 69 66 lub email: biamar@biamar.pl  

Ekspozycja produktów: BIAMAR - ul. J.P. Woronicza 31 lokal 45 (Qbik Loft - klatka B piętro 1), Warszawa

 

Posiadamy w swojej ofercie wkładki do drzwi: Keso, Evva, Iseo oraz zamki: SAB, Mottura, Iseo, Cipierre, inne. W ofercie naszej znajdują się także certyfikowane zamki oraz wkładki patentowe yale. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa, pomiaru, montażu i wymiany zamków w drzwiach Dierre, Gerda oraz innych producentów. Projektujemy systemy jednego klucza tzw. Master Key Keso Szwajcaria - system jednego klucza.

 

Gwarantujemy: oryginalność produktów, ponad 20 lat doświadczenia na rynku okuć budowlanych.

 

Powłoki wykończenia klamek Olivari:

BIOCHROME® jest ekskluzywnym wykończeniem produktów Olivari, chroniącym środowisko naturalne.
W 2005 roku Dział Badań i Rozwoju Olivari wynalazł unikatową metodę ekologicznego chromowania mosiądzu.
W wytwarzaniu powłoki BIOCHROME® używany jest trójwartościowy chrom zamiast powszechnie stosowanego w tradycyjnym chromowaniu sześciowartościowego chromu, szkodliwego zarówno dla zdrowia jak i środowiska.

 

SUPERFINISH® jest wyjątkowo odporną powłoką objętą trzydziestoletnią gwarancją. SUPERFINISH® jest odporny na wszystkie czynniki sprzyjające korozji: zasolenie, wilgotność, kwaśne deszcze, promieniowanie UV i duże wahania temperatury. Produkty z wykończeniem SUPERFINISH® są rekomendowane do użytku w regionach nadmorskich, miejscach intensywnego użytkowania jak hotele, sklepy i budynki użyteczności publicznej.
Nowe wykończenie klamek Olivari to Superfinish Antracyt - to bardzo ciemny odcień szarości z metalicznym połyskiem. Jest ono trwalsze i odporniejsze od standardowych rozwiązań, dzięki czemu klamki o tym wykończeniu posiadają 10-letnią gwarancję.Linea Calì z przyjemnością ogłasza osiągnięcie certyfikatu EN 1906: 2012, normy europejskiej, która klasyfikuje klamki do drzwi i okien, przypisując precyzyjne wskaźniki jakości.

 

Galeria
biamar_klamki_colombo.png

Colombo

biamar_klamki_linea_cali.png

Linea Cali

biamar_klamki_olivari.png

Olivari

biamar_klamki_valli_valli.png

Valli&Valli

biamar_klamki_evva.png

EVVA

biamar_klamki_keso.png

KESO