Wyszukiwarka
KUPON RABATOWY LINEA CALI

KOD: LINEA
Dotyczy produktów Linea Cali
ważny do dnia: 10-10-2022

KUPON RABATOWY OLIVARI

KOD: OLIVARI
Dotyczy produktów Olivari

Wkładki EVVA Austria

Wkładki EVVA - wymiana zamków w drzwiach Warszawa i okolice - Serwis, doradztwo, konserwacja - Systemy Master Key.

 

Wkładki EVVA EPS
W systemie EPS zostały skrzyżowane i nałożone na siebie dwa niezależne profile. Kontrola następuje wewnątrz wkładki za pomocą dopasowanego systemu bolców i listwy z dodatkowym profilem bocznym, która jest zamontowana w obudowie wkładki. Połączenie profilu podłużnego z profilem bocznym oraz z systemem nacięć dopasowanych do wewnętrznych bolców wkładki, zapewnia potrójne bezpieczeństwo. Klasa C.

Wkładki EVVA 4KS
W systemie 3KS / 4KS po wprowadzeniu klucza, 12 ruchomych elementów wewnątrz wkładki zostaje prowadzonych pod naporem sześciu falistych kanałów na kluczu do odpowiedniej pozycji, a klucz jest dodatkowo sprawdzany przez dwie zasuwy sterujące. Każdy klucz jest niepowtarzalny jak odcisk palca, klucz otwiera wkładkę niezależnie od tego, którą stroną zostanie włożony do zamka, zabezpieczenie przed rozwierceniem. 

Wkładki EVVA MCS
W systemie MCS, dzięki zastosowaniu trzech niezależnych mechanicznych i magnetycznych kodów, możliwości zastosowania systemu i liczba wariantów są nieograniczone. Możliwość 299 kwadrylionów wariantów (299.000.000.000.000.000.000.000.000.), każda kombinacja zamek - klucz jest unikatem, długotrwała stabilność magnesów, zabezpieczenie przed przewierceniem z twardego metalu, doskonałe i jedyne w swojej klasie zabezpieczenia przed otwieraniem innym narzędziem niż klucz, techniczna i organizacyjna ochrona klucza, komputerowe opracowanie i kontrola klucza.

Wkładki EVVA ICS
W systemie ICS: System kluczy symetrycznych ICS (system z kodowaniem wewnętrznym) zapewnia wysoki poziom ochrony dzięki wyjątkowemu połączeniu trzech różnych technologii blokowania:

  1. specjalnie zaprojektowanego, odpornego profilu wzdłużnego,
  2. sprawdzonego systemu krzywych, który kontroluje uprawienie klucza i 
  3. usprawnionego systemu kołków. Składa się on z ukrytych wewnętrznych rowków w korpusie klucza ICS – co jest jedynym takim rozwiązaniem na skalę światową! Dzięki temu nieupoważnione wykonanie kopii klucza jest praktycznie niemożliwe.
Wkładki EVVA Austria - Galeria 4

Wkładki EVVA gałki

Wkładki EVVA gałki

Jak sprawdzić wymiar wkładki

Jak sprawdzić wymiar wkładki