Wyszukiwarka
KUPON RABATOWY LINEA CALI

KOD: LINEA
Dotyczy produktów Linea Cali
ważny do dnia: 10-10-2022

KUPON RABATOWY OLIVARI

KOD: OLIVARI
Dotyczy produktów Olivari

Wkładki EVVA EPS symo

  • Wkładka EVVA EPS
    Wkładka EVVA EPS

W systemie EPS zostały skrzyżowane i nałożone na siebie dwa niezależne profile. Kontrola następuje wewnątrz wkładki za pomocą dopasowanego systemu bolców i listwy z dodatkowym profilem bocznym, która jest zamontowana w obudowie wkładki. Połączenie profilu podłużnego z profilem bocznym oraz z systemem nacięć dopasowanych do wewnętrznych bolców wkładki, zapewnia potrójne bezpieczeństwo.

 

Zabezpieczenie przed użyciem wytrychu i odczytaniem pozycji otwierającej

Specjalne zabezpieczenia uniemożliwiają ustalenie pozycji elementów kontrolnych we wkładce. Uniemożliwia to otwarcie cylindra EPS za pomocą wytrychów. W wersji kompaktowej wkładka EPS chroniona jest przed otwarciem wytrychem oraz przed odczytaniem otwierającej pozycji wkładki za pomocą sztyftów o specjalnym kształcie. W wersji modułowej (SY-MO) zabezpieczenie przed skopiowaniem ma postać sztyftów blokujących, które posiadają pozycje pozorne.

 

Zabezpieczenie przed rozwierceniem

Seryjnym zabezpieczeniem przed rozwierceniem i nawierceniem we wkładkach EPS są elementy ze stali hartowanej. Wkładki EPS dostępne są również z dodatkowym zabezpieczeniem przed rozwierceniem w formie elementów z utwardzanego metalu.

 

Opcjonalna ochrona przed wyrwaniem rdzenia

Specjalne sztyfty węglikowe zapewniają zgodną z normami ochronę przed wyjęciem wkładki i rdzenia.